W ZWIĄZKU Z PRZEBUDOWĄ STRONY ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ NA ADRES HURT@SOPOT-BEVERAGES.COM, ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY  

z

O nas

Każda marka ma swoją historię, nasza zaczęła się w Szwecji w mieście Udevilla w 2010 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertem

w produkcji napojów alkoholowych.

Łączymy trzy główne kompetencje – innowację, intuicję i perfekcyjne wykonanie, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów.

W naszej ofercie znajduje się starannie przygotowana gama wysokiej jakości produktów marki NO.1. Produkujemy, importujemy i eksportujemy napoje alkoholowe. Mamy bardzo duży udział w rynku alkoholowym w Szwecji. A od 2016 roku posiadamy swoich dystrybutorów na terenie Polski, Niemiec i Norwegii.

Sopot Beverages mieści się w Gdańsku i jest jedynym dystrybutorem marki NO.1.
w Polsce. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową oraz eksportujemy produkty do Rosji.

W 2017 roku uruchomiliśmy rozlewnię innowacyjnej linii wyrobów ekologicznych: Vódkę Nord, wino (nazwa czerwonego i białego ekologicznego) oraz wódkę smakową wytwarzaną na bazie owoców, bez dodatku cukru.

Większość napojów alkoholowych produkujemy w fabryce w Szwecji z najwyższej jakości, ekologicznej pszenicy oraz krystalicznie czystej wody.

W naszym asortymencie znajduje się 40 rodzajów wódek czystych oraz smakowych. Wino czerwone i białe, a dla Klientów najbardziej wymagających oferujemy Tequile produkowane z 100% niebieskiej agawy z Meksyku.

Nasze produkty zyskały uznanie wśród konsumentów ze względu na swoje
ogromne walory smakowe i bezkonkurencyjną jakość. Jesteśmy zdeterminowani aby nadal spełniać obietnice wobec klientów, partnerów biznesowych i naszych pracowników.

Ekspresowa wysyłka

Darmowa dostawa informacja na górze strony

14 dni na zwrot zakupionego towaru

Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi SSL

Używamy plików cookie, aby zapewnić Państwu najlepszą jakość korzystania z naszej strony internetowej