KISS DETROIT DARK RUM AND KISS BLACK DIAMOND NOW ON SALE!

O nas

Każda marka ma swoją historię, nasza zaczęła się w Szwecji w mieście Udevilla w 2010 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertem

w produkcji napojów alkoholowych.

Łączymy trzy główne kompetencje – innowację, intuicję i perfekcyjne wykonanie, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów.

W naszej ofercie znajduje się starannie przygotowana gama wysokiej jakości produktów marki NO.1. Produkujemy, importujemy i eksportujemy napoje alkoholowe. Mamy bardzo duży udział w rynku alkoholowym w Szwecji. A od 2016 roku posiadamy swoich dystrybutorów na terenie Polski, Niemiec i Norwegii.

Sopot Beverages mieści się w Gdańsku i jest jedynym dystrybutorem marki NO.1.
w Polsce. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową oraz eksportujemy produkty do Rosji.

W 2017 roku uruchomiliśmy rozlewnię innowacyjnej linii wyrobów ekologicznych: Vódkę Nord, wino (nazwa czerwonego i białego ekologicznego) oraz wódkę smakową wytwarzaną na bazie owoców, bez dodatku cukru.

Większość napojów alkoholowych produkujemy w fabryce w Szwecji z najwyższej jakości, ekologicznej pszenicy oraz krystalicznie czystej wody.

W naszym asortymencie znajduje się 40 rodzajów wódek czystych oraz smakowych. Wino czerwone i białe, a dla Klientów najbardziej wymagających oferujemy Tequile produkowane z 100% niebieskiej agawy z Meksyku.

Nasze produkty zyskały uznanie wśród konsumentów ze względu na swoje
ogromne walory smakowe i bezkonkurencyjną jakość. Jesteśmy zdeterminowani aby nadal spełniać obietnice wobec klientów, partnerów biznesowych i naszych pracowników.

Express shipping

Free delivery information at the top of the page

14 days for returned products

Secure shopping with SSL certificate

We use cookies to ensure you get the best experience on our website